Opwijk karnaval 2007

Foto's

Prins karnaval

De Witten
prins

Stoetopstelling

?

OKV Aûgezabberd Téévééprostituéé

stoetliedje
?

DCV De Skave Gaaien The Gay-Team

stoetliedje
?

OKV De Melkers Disney opt IJs

stoetliedje
?

OKV Kanaar Bobsleeteam

stoetliedje
?

OKV Plankgaas Diep in de Snee

stoetliedje
?
stoetliedje
?

OKV De Lapsjaars Thema niet gekend

stoetliedje
?

OKV Osta Spoeida Thema niet gekend

?

OKV Veneir Dest Thema niet gekend

?

OKV De Voitte Ganzn Thema niet gekend

?

OKV Wild & Gevogelte Thema niet gekend

stoetliedje
?

OKV Redders in Nood Thema niet gekend

stoetliedje
?
stoetliedje

Uitslag Opwijkse groepen

groeptotaalwagengroep
De Melkers124711251122
De Skave Gaaien223131112120
Plankgaas323021153115
De Lapsjaars421041014109
Kanaar5202,57955107,5
Wild & Gevogelte6199,55977102,5
Redders in Nood7194,5695,5999
Osta Spoeida8185984,58100,5
Mankeert er een Vôés?91828861196
Veneir Dest101691171,51097,5
Aûgezabberd1016913626107
Bezèkt & Bescheetn12161,510771284,5
De Voitte Ganzn13143,512661377,5